Hakkımızda

         Firmamız SAYER GIDA İÇ VE DIŞ TİC. A.Ş. 2013 yılında ER YEM GIDA TARIM ÜR. SAN VE TİC. A.Ş. ‘nin bir iştiraki olarak her türlü yem hammaddesi ithalatı ve ticareti amacıyla kurulmuştur.
         Gıda ve tarım sektöründeki bilgi ve birikimleri ve mevcut kadrosu ile sektörün önde gelen ve yenilikçi firmalarından biri olarak pazar payımızı ve ticaret hacmimizi her geçen gün artırmakla beraber, hem ulusal hem de uluslararası piyasalarda sağladığımız yüksek güven ve saygınlıkla oluşturduğumuz güçlü bağlantılar ve lojistik ağıyla müşterilerimize en kaliteli hizmeti sumaya devam etmekteyiz. Şirket bilgilerimiz.

Generic placeholder image

Kalite Anlayışımız

         Firmamız, insan sağlığına, gıda güvenliğine ve ürün kalitesine üst düzeyde özen göstererek ulusal ve uluslararası mevzuatlara sadık kalarak, müşteri beklentilerine uygun standartlarda kaliteli ürünler sunmayı amaç edinmiş bir kuruluştur.
         Ana prensip, KALİTELİ ÜRÜN VE MAKSİMUM HİZMET anlayışıdır.

Generic placeholder image

Vizyonumuz

         Üstün kalite ve üstün hizmet anlayışı ile müşterilerimizin ihtiyaçlarını zamanında ve eksiksiz karşılamak ve taahhütlerimizin sonuna kadar arkasında durmak.

Misyonumuz

         Müşterilerimizin kendilerini ortaklarımız olarak gördüğü, çalışanlarımızın yüksek aidiyet duygusuyla emek verdiği firmamızın, sektörde fark yaratan ve hem ulusal hem de uluslararası arenada marka olmasını sağlamak.

Generic placeholder image